Vodafone’un dijital pazar yeri platformu ‘Her Şey Yanımda’ ikinci yaşını kutluyor

Vodafone’un, müşterilerinin online alışveriş ihtiyacını karşılamak amacıyla hayata geçirdiği ‘Her Şey Yanımda’ platformu ikinci yaşını kutluyor. Platformun iki yıllık süreçte yaklaşık 170 milyon kez ziyaret edildiği, tekil ziyaretçi sayısının ise 37 milyona ulaştığı açıklandı. Platform, ikinci yılı için bir kampanya da düzenleyeceğini duyurdu.

Marka tarafından edinilen bilgilere göre; toplam 14 kategoride binden fazla mağaza tarafından 5 milyona yakın ürünün sunulduğu Vodafone Her Şey Yanımda’da 2 yılda 6 milyonu aşkın sipariş alındı. Bu siparişler sonucunda platformdan alışveriş yapan müşterilere, 2 yıl içerisinde 205 milyon TL üzerinde değer faydası yaratıldı. Platformun toplam müşteri sayısı ise 2 milyona yaklaştı.

“E-TİCARET SEKTÖRÜNDE GÜÇLÜ BİR OYUNCUYA DÖNÜŞMEYİ HEDEFLİYORUZ”

Konu ile ilgili olarak Vodafone Her Şey Yanımda Genel Müdürü Yusuf Aysal, şunları söyledi:

“Türkiye’de ilk defa tüm kategorilerde hizmet veren dijital pazaryeri Vodafone Her Şey Yanımda’nın ikinci yılını kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu platformla müşterilerimize online alışverişlerini uygun fiyatlarla, rahat, hızlı ve kolay bir şekilde yapma imkanı sunuyoruz. Vodafone Her Şey Yanımda’da cep telefonları, elektronik, dijital servisler ve oyun, moda, hobi-ofis-kırtasiye, kozmetik ve kişisel bakım, ayakkabı-çanta-aksesuar, spor ve outdoor, anne-bebek, ev-yaşam, pet shop, medikal ürünler ve oto aksesuar olmak üzere farklı kategorilerde yaklaşık 5 milyon ürün sunuyoruz. Vodafone Her Şey Yanımda, Vodafone’lu olsun olmasın, Vodafone Yanımda uygulamasını indiren tüm kullanıcılara avantajlı fiyatları, birbirinden farklı kampanyaları ve kullanım kolaylığı ile yepyeni bir deneyim yaşatıyor. Ayrıca bu platform için bir web sitesi de açtık. Müşterilerimiz, tüm indirimlere platformun internet adresi üzerinden de ulaşabiliyor. Vodafone Her Şey Yanımda ile e-ticaret sektöründe güçlü bir oyuncuya dönüşmeyi hedefliyoruz.”

BANKA KAMPANYALARINDAN 630 BİN MÜŞTERİ YARARLANDI

Vodafone Her Şey Yanımda 11 bankayla ortak kampanya yaptı. Bankaların kart programlarına özel oluşturulan kampanyalarla kullanıcılara platform alışverişlerinden puan kazandırıldı. 2023 yılı başından bu yana 630 bin müşteri banka kampanyalarına katıldı.

6 SAATTE BİR YENİ İNDİRİM

Platformun saatlik 10/10 kampanya kurgusu da ilgi görmeye devam ediyor. Toplam 10 üründe sürpriz indirimlerin sağlandığı bu kurguda 6 saatte bir indirimler yenileniyor. 10/10 kampanyası ile müşterilerin en çok rağbet gösterdiği ürünler yağ, spor ayakkabı, çikolata ve bebek bezi oldu.

MAĞAZADAN TESLİM ALMA SEÇENEĞİ

Platforma “Vodafone Mağazadan Teslim Al” özelliği de getirildi. Bu özellikle, müşteriler platformdan sipariş verirken proje kapsamında yer alan Vodafone mağazalarını teslimat noktası olarak seçebiliyor. Bu seçenekle beraber kullanıcılar evde kargo beklemeden siparişlerini kendilerine en yakın Vodafone mağazasından teslim alabiliyor. 81 ilde seçili mağazalarda geçerli olan bu seçenekle, müşterilere daha kolay bir e-ticaret deneyimi yaşatılması hedefleniyor.

ALIŞVERİŞE GB HEDİYESİ

Platformda 150 TL ve üzeri alışverişlerde Vodafone bireysel müşterileri haftalık 5 GB mobil internet kazanıyor. Platform, faturaya yansıtma ve finansal kolaylıklar, güvenilir satıcılar ve iş ortakları, peşin fiyatına taksit imkanı ve avantajlı ürün sigorta teklifleri de sunuyor.

MOBİL ÖDEME İMKANI

Vodafone’un faturalı kullanıcıları platform üzerinden yaptıkları alışverişi faturalarına yansıtabiliyor, böylece harcamalarını tek bir kanaldan yönetebiliyor. Dönemsel kampanyalar ile de faturalarında indirim alabiliyorlar.

KÜÇÜK EV ALETLERİNE İLGİ BÜYÜK

Platformda son 2 yılda en çok büyüme gerçekleştiren kategorilerden biri Küçük Ev Aletleri oldu. Airfryer, şarjlı dikey süpürge, robot süpürge ve tam otomatik kahve makineleri, bu yıl kategori içinde yıldız alt kategoriler oldu.

İKİNCİ YILA ÖZEL KAMPANYA

Vodafone Her Şey Yanımda’nın ikinci yılı için bir kampanya da düzenlenecek. Vodafone Yanımda uygulaması, 28 Ekim günü Her Şey Yanımda’nın ikinci yılına özel bir duyuruyla açılacak ve Yanımda anasayfası doğrudan Her Şey Yanımda anasayfasına yönlendirilecek. Bu sayfada 2 yıl boyunca en çok satılan ve sevilen ürünlerin toplandığı bir alan olacak. Söz konusu ürünlere özel yüzde 15 indirim sağlayacak bir jenerik kod dağıtılacak ve maksimum 100 TL sepet indirimi gerçekleşecek.

ÇEKİLİŞ YANIMDA 28 MİLYON KEZ ZİYARET EDİLDİ

Vodafone Her Şey Yanımda’da bir yıl önce hayata geçirilen Çekiliş Yanımda platformu yaklaşık 28 milyon kez ziyaret edildi ve 2 milyona yakın sipariş aldı. 10 milyonu aşkın çekiliş biletinin satıldığı Çekiliş Yanımda, ziyaretçilerine bin 236 ödül kazandırdı. Çekiliş Yanımda’nın yeni kullanıcılardan oluşan yüzde 84’lük kullanıcı kitlesi, Vodafone Her Şey Yanımda’da ilk kez Çekiliş Yanımda ile işlem gerçekleştirdi.

ŞANSINI KAZI’DA ÖDÜL MİKTARI 11,5 MİLYONU AŞTI

Vodafone Her Şey Yanımda’da temmuz ayında hayata geçirilen Şansını Kazı platformunda kullanıcılar 3 ayda 6 milyondan fazla bilet kazıdı. Biletlerden çıkan toplam ödül miktarı 11,5 milyonu aşarken, ortalama bir Şansını Kazı kullanıcısı 7’den fazla bilet kazıdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir